Přeskočit na obsah

Respirátory pro starší členy SDH Kuřim

SH ČMS zaslalo SDH Kuřim respirátory pro členy starší 65-ti let. My jsme se rozhodli, že je dáme členům, kteří jsou starší 60 let.

Dnes proběhla distribuce těchto respirátorů našim členům. Bratři a sestry převzaly z rukou starosty SDH Kuřim 5 respirátorů FFP2. Někteří neskrývali svoji radost, že nás v těchto těžkých chvílích vidí a mohli s námi alespoň chvíli si popovídat. Jiní pro změnu s díky svoje respirátory odmítli a věnovali je do užívání zásahové jednotce. Průběžně budou distribuovány respirátory členům, které jsme dnes doma nezastihli. Samozřejmě jsme nezapomněli připomenout naše nákupy pro seniory. Tuto službu mohou využít i naši starší členové a my jim nákupy samozřejmě rádi obstaráme. Připomínáme linku 722 951 205. Naši členové se mohou obracet i přímo na starosty SDH na tel: 731 969 493.