Starší žáci

Výsledky ligy mládeže 2018/2019:

Datum Místo konání Šas štafet Čas PÚ Umístění
8.9.2018 Syrovice 0 63,87 19,34 6.
22.9.2018 Lelekovice 49,36 52,84 17,99 2.
           
 

Výsledky Hry Plamen 2018/2019:

Datum Místo konání Umístění
6.10.2018 Hostěnice - Branný závod  
  tým "A" 2.
  tým "B" 13.
     


Kompletní výsledky Ligy mládeže Brno-venkov 2018/2019:

Syrovice 8.9.2018

Lelekovice 22.9.2018

Výsledky ligy mládeže 2017/2018:

Datum Místo konání Šas štafet Čas PÚ Umístění
9.9.2017 Syrovice 48,54 55,14 16,25 1.
28.4.2018 Židlochovice 47,92 NP 16,12 2.
13.5.2018 Kuřim 46,75 49,89 17,95 4.
17.6.2018 Veverská Bítýška 45,30 52,95 37,23 7.
23.6.2018 Březina 50,94 48,91 16,43 3.
           
  CELKOVÉ POŘADÍ       4.

 

Výsledky Hry Plamen 2017/2018:

Datum Místo konání Umístění
7.10.2017 Hlína Branný závod  
  tým "A" 1.
  tým "B" 17.
19.5.2018 Přísnotice  
  tým "A" 1.


Kompletní výsledky Ligy mládeže Brno-venkov 2017/2018:

Syrovice 2017

Židlochovice 2018

Přísnotice 2018

Kuřim 2018

Veverská Bítýška 2018

Březina 2018

CELKOVÉ VÝSLEDKY LIGY MLÁDEŽE 2017/2018

Kompletní výsledky Hry Plamen Brno-venkov 2017/2018:

ZPV Hlína 2017

Hra Plamen Přísnotice 2018

Liga mládeže 2018/2019

Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019

Hra Plamen Jaro 2018

Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018

Starší žáci

Krajské kolo Hry Plamen 2017
Krajské kolo Hry Plamen 2017
Krajské kolo Hry Plamen 2017
Krajské kolo Hry Plamen 2017
Okresní kolo Hry Plamen Přísnotice 2017
Okresní kolo Hry Plamen Přísnotice 2017
Okresní kolo Hry Plamen Přísnotice 2017
Okresní kolo Hry Plamen Přísnotice 2017

 

Sestava Starších žáků:

Adam Uher 
Vendula Gavandová
Lucie Vlčková 
Jan Dočkal 
Dalibor Dočkal 
Lukáš Vyhlídal 
Sabina Padalíková 
Veronika Vlčková 
Jan Martínek 
Michaela Mikulicová 
Adéla Řehořová 
Hana Kuželová