Mladší žáci

Výsledky ligy mládeže 2018/2019:

Datum Místo konání Šas štafet Čas PÚ Umístění
8.9.2018 Syrovice 68,16 59,38 22,57 3.
22.9.2018 Lelekovice         
  tým "A" 60,7 59,74 21,61 3.
  tým "B" 67,95 76,51 22,82 4.
           

 

Výsledky Hry Plamen 2018/2019:

Datum Místo konání Umístění
6.10.2019 Hostěnice Branný závod  
  tým "A" 3.
  tým "B" 5.
  tým "C" 17.


Kompletní výsledky Ligy mládeže Brno-venkov 2018/2019:

Syrovice 8.9.2018

Lelekovice 22.9.2018

Kompletní výsledky Hry Plamen Brno-venkov 2018/2019:

ZPV Hostěnice 2018

Výsledky ligy mládeže 2017/2018:

Datum Místo konání Šas štafet Čas PÚ Umístění
9.9.2017 Syrovice        
  tým "A" 60,81 68,98 23,52 5.
  tým "Žraloci" 0 103,36 32,3 7.
28.4.2018 Židlochovice        
  tým "A" N 74,26 18,22 4.
  tým "Žraloci" 71,97 107,22 37,74 9.
8.5.2018 Přísnotice        
  tým "A" 59,92 53,15 22,46 1.
  tým "Žraloci" 71,6 95,47 23,2 6.
13.5.2018 Kuřim        
  tým "A" 59,00 63,34 28,37 4.
  tým "Žraloci" 70,27 84,47 28,82 6.
17.6.2018 Veverská Bítýška        
  tým "A" 54,34 NP 18,45 3.
  tým "Žraloci" 72,79 87,42 39,99 9,
23.6.2018 Březina        
  tým "A" 54,38 72,25 19,43 3.
  tým "Žraloci" 69,53 87,64 24,49 7.
           
  CELKOVÉ POŘADÍ tým "A"       3.
  CELKOVÉ POŘADÍ tým "Žraloci"       7.

 

Výsledky Hry Plamen 2017/2018:

Datum Místo konání Umístění
7.10.2017 Hlína Branný závod  
  tým "A" 1.
  tým "B" 9.
19.5.2018 Přísnotice  
  tým "A" 1.
  tým "B" 6.


Kompletní výsledky Ligy mládeže Brno-venkov 2017/2018:

Syrovice 2017

Židlochovice 2018

Přísnotice 2018

Kuřim 2018

Veverská Bítýška 2018

Březina 2018

CELKOVÉ VÝSLEDKY LIGY MLÁDEŽE 2017/2018

Kompletní výsledky Hry Plamen Brno-venkov 2017/2018:

ZPV Hlína 2017

Hra Plamen Přísnotice 2018

Liga mládeže 2018/2019

Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019
Liga mládeže 2018/2019

Hra Plamen Jaro 2018

Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018
Hra Plamen Jaro 2018

Mladší žáci 2017

Okresní kolo Hry Plamen Přísnotice 2017
Okresní kolo Hry Plamen Přísnotice 2017
Okresní kolo Hry Plamen Přísnotice 2017
Okresní kolo Hry Plamen Přísnotice 2017

 

Sestava Mladších žáků:

Tým "A":

Lukáš Janíček 
Romana Vyhlídalová 
Lukáš Medek 
Michaela Medková 
Michal Vališ
Jiří Volavý 
Václav Mazánek
Martin Blecha 
Patricie Dvořáková

Tým "B":

Tereza Borkovcová 
Adam Dorazil 
Adéla Fialková 
Silvie Hruškovská 
Marie Kalousová 
David Kučera 
Markéta Jeřábková